MENU
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

O FIRMIE

Miło nam powitać Państwa na naszej stronie internetowej.

Jesteśmy polską firmą, zajmującą się dystrybucją i sprzedażą specjalistycznego sprzętu medycznego, w szczególności zestawów zabiegowych do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego (PRP).W naszej ofercie proponujemy w szczególności kompleksowy SYSTEM Dr.PRP.

System Dr.PRP to nie tylko zestaw zabiegowy ale cały pakiet dotyczący samego produktu jak i usług oferowanych przez naszą firmę.

W skład systemu Dr.PRP wchodzą:

  • sprzedaż i dystrybucjazestawów zabiegowych Dr.PRP do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego
  • obsługa Państwa w zakresie szkolenia, wsparcia/doradztwa i serwisu, zarówno w zakresie stosowania zestawów, wirówek jak i praktycznych zagadnień, bezpośrednio związanych z dzieleniem się doświadczeniem medycznym, z którego korzystamy dzięki bieżącej współpracy ze specjalistami z  klinik stosujących nasze rozwiązania.
  • zapewnienie Państwu zaopatrzenia w wirówki medyczne i ich serwis, w tym z możliwością zakupu, stałego nieodpłatnego ich użyczenia lub doraźnego dowozu na bieżące potrzeby.

 

Zadowolenie naszych Klientów nie jest u nas płytkim marketingowym frazesem, ale prawdziwie kluczowym elementem warunkującym naszym zdaniem pełną satysfakcję Państwa ze stałej współpracy z Neoregen a przy okazji jedną z podstaw stabilnego rozwoju naszej firmy.
Zachęcamy do zapoznania się z treścią naszej witryny oraz materiałami do pobrania.

Zapraszamy do współpracy z NeoRegen!

firmowa_dr_prp