MENU
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Szkolenia i wsparcie

Stosowanie zestawu zabiegowego Dr.PRP i obsługa wirówek są proste, przyjazne dla użytkownika i bardzo intuicyjne, zwłaszcza dla osób, które wcześniej miały do czynienia z osoczem bogatopłytkowym.  Procedura pozyskiwania osocza bogatopłytkowego mimo, że nie jest skomplikowana, wymaga jednak nieco wprawy.

Żeby dobrze poznać pełne możliwości naszego systemu i elastycznie, zgodnie z Państwa potrzebami wykorzystywać pełen potencjał zestawu Dr.PRP, zapewniamy dokładne przeszkolenie, w zakresie zarówno obsługi produktu jak i sposobu doboru optymalnych parametrów uzyskiwanego osocza, zależnie od przewidywanych zastosowań, czy rejonów ciała, gdzie będzie podawane PRP.

Takie szkolenia zawsze prowadzimy nieodpłatnie, mogą się one odbywać w Państwa gabinecie lub klinice oraz proponujemy umówienie pacjentów, wówczas nasz Przedstawiciel zaprezentuje przygotowanie koncentratu bogatopłytkowego, który będą mogli Państwo od razu zaaplikować pacjentowi. Jeśli po przeprowadzonym szkoleniu uznają Państwo, że chcieliby dodatkowo utrwalić praktyczne umiejętności przygotowania PRP z użyciem naszego zestawu, to również nieodpłatnie możemy przeprowadzić takie szkolenie ponownie u kolejnych umówionych pacjentów.

System Dr.PRP to nie tylko zestaw zabiegowy ale cały pakiet dotyczący samego produktu jak i usług oferowanych przez naszą firmę. Oprócz wspomnianych wyżej szkoleń, oferujemy stałe wsparcie produktowe, zarówno w zakresie doradztwa dotyczącego optymalnego stosowania zestawu zabiegowego Dr.PRP jak i serwisu w zakresie wykorzystywanej do zabiegu wirówki.

Zadowolenie naszych Klientów nie jest u nas płytkim marketingowym frazesem, ale prawdziwie kluczowym elementem warunkującym satysfakcję Państwa ze stałej współpracy z Neoregen a przy okazji jedną z podstaw stabilnego rozwoju naszej firmy.

doktor