MENU
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Wirówki horyzontalne

WIRÓWKA HORYZONTALNA (wychylna)
 
wirowkaacm

Celem maksymalnego wykorzystania unikatowych właściwości systemu Dr.PRP zalecane jest użycie wirówki z rotorem horyzontalnym. Zakup takiej wirówki, to bardzo dobra inwestycja nie tylko ze względu na stosowanie do pozyskiwania osocza ale też mi.in. pod kątem przyszłych zastosowań, w tym np. do pozyskiwania komórek macierzystych, do zastosowań zarówno w medycynie estetycznej, jak i w schorzeniach narządu ruchu.

Podchodzimy bardzo elastycznie do Państwa potrzeb i oczekiwań, szczególnie w kontekście zaopatrzenia w wirówkę. Mają Państwo możliwość wyboru opcji i sposobu udostępnienia tego sprzętu przez naszą firmę. Zawsze tego rodzaju szczegóły proponujemy omówić podczas osobistego spotkania u Państwa i prezentacji systemu Dr.PRP.

Mogą Państwo wybrać opcję zakupu wirówki w specjalnej cenie, wypożyczyć na czas planowanych zabiegów lub nieodpłatnie korzystać z niej, po ustaleniu warunków stałej współpracy i zamówień.

Celem pełnego wykorzystania możliwości, jakie daje system Dr.PRP, rekomendujemy stosowanie wirówek europejskiej firmy ELMI (Łotwa) z rotorem horyzontalnym. Wirówki są objęte 24 miesięczną gwarancją, pełnym serwisem na terenie Polski oraz zapewniamy wirówkę zastępczą na czas ewentualnej naprawy.

ico_wirowka_download ico_ulotka_wirowki ico_ulotka_wirowki