MENU
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

DETEKTOR NACZYŃ ŻYLNYCH – V800P

Obrazowanie z użyciem urządzenia V800P opiera się na zjawisku wyższej absorpcji podczerwieni przez deoksyhemoglobinę w stosunku do okolicznych tkanek. Zaawansowany procesor detekcji i przetwarzania obrazu V800P umożliwia zobrazowanie aż do 80% niewidocznej sieci żylnej. Analizowany przez sensory w trybie ciągłym obraz naczyń jest przetwarzany i precyzyjnie rzutowany w czasie rzeczywistym na skórę.

Urządzenie VIVO500S ma zastosowanie przy lokalizowaniu i wyznaczaniu przebiegu żył, określaniu ich głębokości oraz jest doskonałym wsparciem technicznym dla personelu medycznego w codziennej pracy. Jest dopasowane do wszystkich grup wiekowych – posiada tryb projekcji, pozwalający na zmniejszenie obrazu wyświetlania (obraz jest wówczas bardziej skoncentrowany i umożliwia zastosowanie w pediatrii). Urządzenie VIVO500S ma zastosowanie przy wykrywaniu krwawień podskórnych, w diagnozowaniu żylaków, „pajączków” oraz innych zmian naczyniowych.

Urządzenie VIVO500S jest certyfikowanym wyrobem medycznym.

Urządzenie VIVO500S zostało przekazane podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jako dar firmy Neoregen dla fundacji Jurka Owsiaka.