MENU
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

DETEKTOR NACZYŃ ŻYLNYCH – V800

Obrazowanie z użyciem projekcyjnego skanera żylnego V800 opiera się na zjawisku wyższej absorpcji podczerwieni przez deoksyhemoglobinę w stosunku do okolicznych tkanek. Zaawansowany procesor detekcji i przetwarzania obrazu V800 umożliwia zobrazowanie nawet do 83% niewidocznej sieci żylnej. Analizowany przez sensory w trybie ciągłym obraz naczyń jest przetwarzany i precyzyjnie rzutowany w czasie rzeczywistym na skórę.

Urządzenie V800 ma zastosowanie przy lokalizowaniu i wyznaczaniu przebiegu żył, określaniu ich głębokości oraz jest doskonałym wsparciem technicznym dla personelu medycznego w codziennej pracy. Jest dopasowane do wszystkich grup wiekowych – posiada tryb projekcji, pozwalający na zmniejszenie obrazu wyświetlania (obraz jest wówczas bardziej skoncentrowany i umożliwia zastosowanie w pediatrii). Urządzenie V800 ma zastosowanie przy wykrywaniu krwawień podskórnych, w diagnozowaniu żylaków, „pajączków” oraz innych zmian naczyniowych.

Projekcyjne skanery żylne serii V800 są certyfikowanymi wyrobami medycznymi.

Lokalizatory żylne przekazaliśmy również podczas Finału WOŚP jako dary, na potrzeby Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

PODSTAWOWE WŁAŚCIWOŚCI

KOMPAKTOWE WYMIARY

Urządzenie mieści się w dłoni. Jest wygodne i poręczne. Waga skanera V800 to 350 g. Można używać go również bez statywu.

WYSOKA FUNKCJONALNOŚĆ

Ergonomiczny kształt i łatwy dostęp do przycisków funkcyjnych pozwala na szybkie przełączanie się między pięcioma dostępnymi trybami pracy.

TECHNOLOGIA

Podwójne źródło podczerwieni pozwala bardziej szczegółowo zobrazować przebieg żył, a wyświetlany obraz jest bardziej precyzyjny. Jest to jedyne urządzenie na rynku, które pozwala na pomiar głębokości żył. Technologia V800 z użyciem LED jest nowsza i bezpieczniejsza, gdyż nie wykorzystuje światła laserowego. Projekcyjny skaner żylny V800 jest certyfikowanym wyrobem medycznym.

EKONOMICZNOŚĆ

Skaner żył V800 pozwala zaoszczędzić czas i zaangażowanie większej ilości personelu medycznego w przypadku tzw. "trudnych pobrań". Oszczędza to przy tym koszty funkcjonowania oddziału.
ico_wirowka_download

TRYBY PRACY V800

V800 TRYB GŁĘBOKI TRYB ZMIANY ROZMIARU TRYB REGULOWANEJ JASNOŚCI TRYB ZIELONY