MENU
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

DETEKTOR NACZYŃ ŻYLNYCH – VIVO500S

Obrazowanie z użyciem urządzenia VIVO500S opiera się na zjawisku wyższej absorpcji podczerwieni przez deoksyhemoglobinę w stosunku do okolicznych tkanek. Zaawansowany procesor detekcji i przetwarzania obrazu VIVO500S umożliwia zobrazowanie aż do 80% niewidocznej sieci żylnej. Analizowany przez sensory w trybie ciągłym obraz naczyń jest przetwarzany i precyzyjnie rzutowany w czasie rzeczywistym na skórę.

vivo_slider01

Urządzenie VIVO500S ma zastosowanie przy lokalizowaniu i wyznaczaniu przebiegu żył, określaniu ich głębokości oraz jest doskonałym wsparciem technicznym dla personelu medycznego w codziennej pracy. Jest dopasowane do wszystkich grup wiekowych – posiada tryb projekcji, pozwalający na zmniejszenie obrazu wyświetlania (obraz jest wówczas bardziej skoncentrowany i umożliwia zastosowanie w pediatrii). Urządzenie VIVO500S ma zastosowanie przy wykrywaniu krwawień podskórnych, w diagnozowaniu żylaków, „pajączków” oraz innych zmian naczyniowych.

Urządzenie VIVO500S jest certyfikowanym wyrobem medycznym.

Lokalizatory żylne VIVO500S przekazaliśmy również podczas Finału WOŚP jako dary, na potrzeby Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

[huge_it_slider id=”2″]