MENU
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

DETEKTOR NACZYŃ ŻYLNYCH – seria V800

Obrazowanie z użyciem projekcyjnego skanera żylnego V800 opiera się na zjawisku wyższej absorpcji podczerwieni przez deoksyhemoglobinę w stosunku do okolicznych tkanek. Zaawansowany procesor detekcji i przetwarzania obrazu V800 umożliwia zobrazowanie nawet do 83% niewidocznej sieci żylnej. Analizowany przez sensory w trybie ciągłym obraz naczyń jest przetwarzany i precyzyjnie rzutowany w czasie rzeczywistym na skórę.

vivo_slider01

Urządzenie V800 ma zastosowanie przy lokalizowaniu i wyznaczaniu przebiegu żył, określaniu ich głębokości oraz jest doskonałym wsparciem technicznym dla personelu medycznego w codziennej pracy. Jest dopasowane do wszystkich grup wiekowych – posiada tryb projekcji, pozwalający na zmniejszenie obrazu wyświetlania (obraz jest wówczas bardziej skoncentrowany i umożliwia zastosowanie w pediatrii). Urządzenie V800 ma zastosowanie przy wykrywaniu krwawień podskórnych, w diagnozowaniu żylaków, „pajączków” oraz innych zmian naczyniowych.

Projekcyjne skanery żylne serii V800 są certyfikowanymi wyrobami medycznymi.

Lokalizatory żylne przekazaliśmy również podczas Finału WOŚP jako dary, na potrzeby Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

[huge_it_slider id=”2″]