MENU
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

DETEKTOR NACZYŃ ŻYLNYCH – VIVO500S

Obrazowanie z użyciem urządzenia VIVO500S opiera się na zjawisku wyższej absorpcji podczerwieni przez deoksyhemoglobinę w stosunku do okolicznych tkanek. Zaawansowany procesor detekcji i przetwarzania obrazu VIVO500S umożliwia zobrazowanie aż do 80% niewidocznej sieci żylnej. Analizowany przez sensory w trybie ciągłym obraz naczyń jest przetwarzany i precyzyjnie rzutowany w czasie rzeczywistym na skórę.

vivo_slider01

Urządzenie VIVO500S ma zastosowanie przy lokalizowaniu i wyznaczaniu przebiegu żył, określaniu ich głębokości oraz jest doskonałym wsparciem technicznym dla personelu medycznego w codziennej pracy. Jest dopasowane do wszystkich grup wiekowych – posiada tryb projekcji, pozwalający na zmniejszenie obrazu wyświetlania (obraz jest wówczas bardziej skoncentrowany i umożliwia zastosowanie w pediatrii). Urządzenie VIVO500S ma zastosowanie przy wykrywaniu krwawień podskórnych, w diagnozowaniu żylaków, „pajączków” oraz innych zmian naczyniowych.

Urządzenie VIVO500S jest certyfikowanym wyrobem medycznym.

Urządzenie VIVO500S zostało przekazane podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2017, jako dar firmy Neoregen dla fundacji Jurka Owsiaka.